شبکه | شبکه داخلی | دوربین مدار بسته

شبکه داخلی چیست؟

احتمالا تا این لحظه به این نکته پی برده باشید که باید به طور منظم اطلاعات رایانه تان نسخه پشتیبان یا Backup تهیه نمایید. یک شبکه شما را قادر می سازد تا اطلاعات شخصی و شرکتی خود را بر روی یک سرور خارج از محل سکونت یا کار خود، بر روی نوارهای پشتیبان گیری، لوح فشرده، یا سایر ابزار ذخیره سازی ذخیره نمایید.

قطعاً زمانی که شبکه خود را احداث کنید، کاربردهای بسیار زیاد شبکه و مختص کار خود را خواهید یافت؛ و زمانی که به مزایای استفاده و بکارگیری شبکه های رایانه ای عادت کنید، دیگر هیچ وقت مثل قبل به رایانه خود نگاه نخواهید کرد.

زمانی که آماده شبکه بندی رایانه های خود شدید، یکی از تصمیمات اولیه ای که باید اتخاذ کنید، سرعت شبکه شما است. یکی دیگر از مواردی که فکر شما را مشغول خواهد کرد، انتخاب بین شبکه کابلی و بی سیم خواهد بود.

شبکه کابلی یعنی شما تمام سیستم ها و سرور ها را از طریق کابل به یکدیگر متصل کنید و انتقال اطلاعات از طریق کابل انجام شود. ولی شبکه بی سیم دیگر به کابل کشی نیازی نخواهد داشت و شما از طریق wi-fi انتقال اطلاعات را انجام خواهید داد.

لازمه محیط های شلوغ و شرکتی و سازمانی یک شبکه داخلی قدرتمند است تا بتوان بر اوضاع مسلط بود و اطلاعات را به بهترین روش ذخیره سازی کرد. با اتصال دوربین های مداربسته به شبکه داخلی نیز میتوان از هر جا به دوربین ها دسترسی داشت و اوضاع را بررسی کرد.

 جهت کسب اطلاعات بیشتر در این باره و نصب و راه اندازی شبکه با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

پروژه های مرتبط

راه اندازی شبکه و دوربین مدار بسته

راه اندازی شبکه ، سانترال و دوربین مدار بسته درهتل عارفه مشهد

دسته بندی پروژه ها